قوانین سایت

استفاده شما از فروشگاه مرکبات فارس به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مرکبات فارس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در قانون تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد يا ايجاد ترافيك در سايت خود  استفاده نمايد.

3. كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

4. ارتباط فروشگاه مرکبات فارس با کاربران فقط از طریق www.morakabatefars.ir  یا شماره تلفن های سایت بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

5. شرايط و خدمات فروش:

از نظر حقوقي فروشگاه اينترنتي مرکبات فارس به عنوان فروشنده و كاربر اينترنتي سفارش دهنده به عنوان خريدار تلقي مي شود.  فروش كالا بر مبناي  نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سايت فروشگاه مرکبات فارس درج نموده است. فروشگاه مرکبات فارس  به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند

6. خدمات پس از فروش:

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه  خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

7. قيمت و ماليات ارزش افزوده:

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در ­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

تمام قیمت ها بروز می باشند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و خدمات شركت پست خواهد بود.

8. شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا:

- سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

- هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه اينترنتي مرکبات فارس اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب کالا با مسئولیت فروشگاه مرکبات فارس جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

- خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالا باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد.موادغذایی وبهداشتی وکلیه محصولات سردخانه ای و فاسدشدنی شامل تعهد فوق نیستند و غیر قابل مرجوع می باشند.